Můžeš tomu říkat OSUD, ale je to prostě ŽIVOT... Hoď starosti za hlavu a začni žít! [© Terless]
PROSÍM, RESPEKTUJTE AUTORSKÉ PRÁVO A NEKOPÍRUJTE.
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. VĚTŠINA FOROGRAFIÍ NA BLOGU JE MOJE VLASTNÍ.

Příroda

Podívám se na ně z jiného úhlu...

29. srpna 2012 v 19:07 | Terless...
...a klidně třeba zespoda! :)
Včera, za krásného slunce, jsem šla po dlouhé době zase vyvětrat zrcadlovku na zahradu. No, nebyla jsem tam dlouho, protože slunce mě docela spalovalo a já fotila kvůli němu květiny. Navíc do všeho toho foukal vítr, takže ty kytky na vysokých stoncích lítaly bůhví kde (podle toho ty fotky taky tak vypadaj...). Napadlo mě, proč fotit kytky shora, když to je pořád to samé? Ano, mám nesčetně fotek těch stejných kytek: cínie, krásenky, růže, slunečnice; ale nejsou moc originální (až na některé s kapkami vody). Tak jsem to chtěla změnit, aby se mi ve složce objevily taky zajímavější snímky. Co myslíte, povedly se? :)
~ ~ ~

Kouzelná zákoutí

21. srpna 2012 v 10:00 | Terless...
To jsme jednou s Momo fotily její retro šaty v našem lese "borku", sešly jsme k bývalým bažinám, po nichž zůstaly jen jezírka a co jsme tam nenašly - starý zaražený rýč do písku... :D Hledal tam snad někdo poklad? Nebo to byla zbraň? To nevíme, ale nám posloužil jako "rušivý element" na fotce krásné přírody. :)
~ ~ ~

Derou se za sluncem

24. března 2012 v 13:33 | Terless...
"Je jaro, á-á - je jaro, á-á - a první jarní květ si vyšel na výlet..."
(Ehm, tak se to zpívá v jedné písničce, kterou jsem zpívala v hudebce, děsná vzpomínka... :D)
Konečně přidávám fotky prvních kytiček z naší zahrádky - už jsou skoro odkvetlý, jak je teplo. Včera jsem už viděla kvíst zlatý deště a nějaký časný tulipány, za chvíli pokvetou hyacinty, pak hned narcisky, všechno to zase odkvete do Velikonoc, už to vidim... No ale mně to nevadí, aspoň můžu fotit. Stejně tu na Velikonoce nebudu, nesnášim je, konečně jeden rok je nebudu slavit. :)
~ ~ ~

Růže voňavé

13. února 2012 v 16:39 | Terless...
Neupravované fotky růžiček :)
~ ~ ~
 
 

Reklama