Můžeš tomu říkat OSUD, ale je to prostě ŽIVOT... Hoď starosti za hlavu a začni žít! [© Terless]
PROSÍM, RESPEKTUJTE AUTORSKÉ PRÁVO A NEKOPÍRUJTE.
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. VĚTŠINA FOROGRAFIÍ NA BLOGU JE MOJE VLASTNÍ.

Listopad 2013

Vyčerpaná... ale znovu zde

24. listopadu 2013 v 10:39 | Terless... |  O mně
Moc se vám všem omlouvám, vám, kterým jsem nedala vědět, že jsem odešla a myslela si, že už se nevrátím (i když ve skrytu duše jsem věřila, že bude líp a budu se sem moct vrátit). Přijměte velikou omluvu, mí drazí návštěvníci, oblíbenci a však vy víte, koho myslím. Omlouvám se a zároveň děkuji všem, kteří jste sem chodili a psali komentáře, možná právě ty mě přivedly zpátky sem a vrátily do starých kolejí, i když trošku ošoupaných a prodřených... (možná víte, vy, co mě znáte, co tím myslím.)

V poslední době jsem byla docela dost vyčerpaná a unavená všemi těmi starostmi, rodinou, stresem, školou a do toho ještě blog... Baví mě blogování, nejsem ten typ blogera, který neví, co píše a má blog jen na zabití nudy, já mám blog jako svůj druhý svět, který se odráží v tom skutečném (někdy bohužel, jindy bohudík). Měla jsem už dost těch lidí, co mě vysávali, a to myslím úplně vážně. Potřebovala jsem na nějakou dobu vypadnout z reality a schovat se před oběma světy, tak jsem to bez varování udělala a za to se moc omlouvám.

Nechci nic slibovat, že tu budu třeba denně, to asi těžko při už tak přeplněném programu a denním plánu. Chci jen dále šířit dobro a umění, které jsem doufám vytvářela i předtím. A snad jsem mou tvorbou i někoho zaujala nebo aspoň potěšila. Myslím, že tenhle blog je něco jako katalog mé tvorby a já bych ho chtěla doplnit. :)
(Tento obrázek mě zcela vystihuje...)